Vakarų Lietuvos keramikos paroda

2026-03-30 Minint Pasaulinę Žemės dieną Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centre atidaryta
Vakarų Lietuvos keramikos darbų paroda „Odė Žemei- 2026“.

Jau antri metai parodoje dalyvauti pakviesti ir Šilutės meno mokyklos dailės skyriaus mokiniai. Šiais metais darbus parodai pateikė 14 jaunųjų keramikų. Kiekvieno vaiko sukurtas darbas- tai asmeninis žvilgsnis ir pamąstymas apie Žemę, augalus, gyvūnus. Parodai mokiniai lipdė augalus primenančias vazas, sudėtingas
gamtos formas ir gyvūnus. Glazūros darbams suteikė paslaptingų spalvinių efektų, dekoratyvumo.

Mokiniams pasiruošti parodai padėjo mokytojos Regina Astasevičienė, Neda Jencienė, Daina Nognienė ir Andrius Sirtautas