2026-03-25 Šilutės meno mokyklos dailės skyriuje vyko keramikos edukacija mokiniams ir
jų tėveliams. Dalyvavo įvairių klasių mokiniai ir jų tėveliai. Susirinko 20 keramikos mylėtojų.
Pradžioje mokiniai aprodė tėveliams mokyklą, apžiūrėjo parodas, pasidžiaugė vaikų darbais.
Vėliau prasidėjo lipdymo pamoka. Dalyviai buvo supažindinti su molio savybėmis, lipdymo
būdais, degimo ir glazūravimo technologija. Smagu, kad visus užvaldė kūrybinis džiaugsmas,
draugiškas bendravimas, mokiniai padėjo tėveliams ir mokytojai.Visi nulipdė po vieną ar du
darbelius, džiaugėsi. Po pirmojo degimo darbus nuglazūruoti pasižadėjo mokiniai.
Edukaciją vedė mokytoja Regina Astasevičienė.
