Šilutės meno mokykloje vyko seminaras „Muzikinė vaizduotė ir jos ugdymas fortepijono pamokoje“

Kovo 23 d. Šilutės meno mokykloje vyko seminaras „Muzikinė vaizduotė ir jos ugdymas fortepijono pamokoje“.
Nuoširdžiai dėkojame seminaro lektoriui – pianistui, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos ir Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytojui, meno daktarui Jurgiui Aleknavičiui už profesionalius patarimus, vertingas įžvalgas bei įkvepiančias meistriškumo pamokas. Taip pat esame dėkingi už padovanotą koncertą kartu su jo mokine Saule Kundreckaite. Jų atliekamos fortepijono muzikos skambesys sužavėjo klausytojus ir pripildė salę šilčiausių emocijų.
Didelis ačiū mokiniams ir mokytojams už puikų pasiruošimą ir bendrystę.