Gegužės 16 d. Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje įvyko III tarptautinis vargoninės muzikos festivalis „Salve Mare“.
Festivalį pradėjo nuostabioji viešnia iš Latvijos – Simona Sunepa, Saldus muzikos mokyklos pedagogė ir vargonininkė. Po jos įkvepiančio pasirodymo scenoje pasirodė jaunieji atlikėjai iš Latvijos, Klaipėdos, Kretingos, Gargždų, taip pat mūsų mokyklos mokinys Ąžuolas Lukošius. Mokytoja – Liudmila Sandra Tunaitienė.
Renginį vainikavo viena žymiausių Lietuvos vargonų atlikėjų ir muzikologių – meno daktarė Jūratė Landsbergytė.