Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje įvyko III tarptautinis vargoninės muzikos festivalis „Salve Mare“

Gegužės 16 d. Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje įvyko III tarptautinis vargoninės muzikos festivalis „Salve Mare“.
Festivalį pradėjo nuostabioji viešnia iš Latvijos – Simona Sunepa, Saldus muzikos mokyklos pedagogė ir vargonininkė. Po jos įkvepiančio pasirodymo scenoje pasirodė jaunieji atlikėjai iš Latvijos, Klaipėdos, Kretingos, Gargždų, taip pat mūsų mokyklos mokinys Ąžuolas Lukošius. Mokytoja – Liudmila Sandra Tunaitienė.
Renginį vainikavo viena žymiausių Lietuvos vargonų atlikėjų ir muzikologių – meno daktarė Jūratė Landsbergytė.
Džiaugiamės nuostabia muzikos švente, talentingais atlikėjais ir šilta bendryste. Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanomis.