Gegužės 15–16 d. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje vyko I tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas „Piano con anima“, kuriame puikiai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai.
Timas Veryga ir Gaudrė Gedrimaitė pelnė II vietos laureatų diplomus
(mokytoja L. Kašėtienė-Mikkelsen).
Karolis Raicevičius ir Ąžuolas Lukošius tapo III vietos laureatais
(mokytoja L. S. Tunaitienė).
Konkurso dalyviai atliko tris kūrinius: polifoniją, stambios formos kūrinį bei laisvai pasirinktą kūrinį, atskleisdami savo muzikalumą, kūrybiškumą ir sceninę brandą.
Nuoširdžiai sveikiname mokinius ir jų mokytojas su puikiais pasiekimais! Linkime dar daugiau įkvėpimo, kūrybinio augimo ir gražių muzikinių pergalių ateityje. Didžiuojamės jumis!