Skambantis dvaro vakaras

Gegužės 15 d. Šilutės H. Šojaus dvaro freskų salė buvo pilna muzikuojančių panelių ir ponaičių bei svečių.
Šilutės meno mokyklos, bei Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos jaunieji pianistai, padedant vakaro vedančiajai mokytojai Ž. Adomaitienei, pasakojo įvairiausias muzikines istorijas prie ŝimtamečio pianino.
Jau ne pirmus metus šių dviejų mokyklų muzikinė draugystė tęsiasi, todėl dėkojame mokytojoms Ž. Adomaitienei, R. Riepšienei, R. Bezubenko parengusioms jaunuosius muzikantus.
Ačiū H. Šojaus dvaro darbuotojoms už unikalią edukaciją, gardų pyragą ir ypatingo skonio kafiją. Ačiū Sigitai Ežersienei už organizaciją ir rūpestį.