Respublikinis P. Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas Eduardo Balsio menų gimnazijoje Klaipėdoje

2026 m. balandžio 25 d. Šilutės meno mokyklos mušamųjų instrumentų klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame P. Dovydaičio vardo perkusininkų konkurse Eduardo Balsio menų gimnazijoje Klaipėdoje.
Džiaugiamės puikiais rezultatais:
Domas Mulerčikas (1 grupė) – diplomas
Tajus Džalagonija (2 grupė) – 1 vieta
Ema Vilemaitė (4 grupė) – 3 vieta
Sveikiname mokinius ir jų mokytoją Vilių Matijošaitį!
Nuoširdžiai dėkojame koncertmeisterei Irenai Filičkinienei už profesionalumą ir pagalbą ruošiantis konkursui.