2026 m. balandžio 25 d. Šilutės meno mokyklos mušamųjų instrumentų klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame P. Dovydaičio vardo perkusininkų konkurse Eduardo Balsio menų gimnazijoje Klaipėdoje.
Džiaugiamės puikiais rezultatais:
Domas Mulerčikas (1 grupė) – diplomas
Tajus Džalagonija (2 grupė) – 1 vieta
Ema Vilemaitė (4 grupė) – 3 vieta