Didžiuojamės mūsų jaunosiomis talentėmis!

Balandžio 25 dieną Šilutės meno mokyklos akordeonistės – Austėja Žališkevičiūtė, Elžbieta Mačiulytė ir Viltė Grybaitė – dalyvavo XXIV Žemaitijos ir Klaipėdos krašto akordeonistų konkurse ir pelnė laureato diplomus.
Mokines paruošė mokytoja Loreta Kabanova.
Sveikiname ir linkime dar daug muzikinių pasiekimų.