Šių metų balandžio 25d. Kaune vyko III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Muzikinės interpretacijos”.
Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Šilutės meno mokyklos auklėtinai šiame konkurse pelnė aukščiausius įvertinimus!
Karolis Raicevičius savo kategorijoje tapo I vietos laureatu. Ąžuolas Lukošius savo kategorijoje pelnė pagrindinį konkurso apdovanojimą – Grand Prix.