Kovo 28 d. Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykloje vyko Respublikinis IX Lietuviškos pjesės konkursas, kuriame dalyvavo Šilutės meno mokyklos 6 klasės kanklininkė Austėja Dromantaitė (mokyt. Vytautė Stonkutė) ir 2 klasės birbynininkas Matas Šiaudvytis (mokyt. Aivaras Lidžius). Konkurse garbingai atstovavę savo mokyklą mokiniai buvo puikiai įvertinti, Austėja pelnė II vietos laureato diplomą, o Matas buvo įvertintas III vietos laureato diplomu. Mokinius scenoje lydėjo koncertmeisterės Irenos Filičkinienės fortepijono garsai. Sveikinimai!