Kovo 31 dieną dalyvavome tarptautiniame fortepijoninių ir kamerinių ansamblių konkurse Nicoje (Latvija).
Didžiuojamės ir nuoširdžiai sveikiname konkurso laureatus ir jų mokytoją Liudmilą Kašėtienę-Mikkelsen!
I vietos laureatės: Rugilė Gadeikytė ir Gaudrė Gedrimaitė.
I vietos laureatai ir pagrindinio apdovanojimo laimėtojai: Timas Veryga, Agota Pavilonytė, Karina Lankutytė.
Jūsų darbas, atsidavimas ir meilė muzikai atnešė nuostabių rezultatų. Skambių pergalių ateityje !!!