Dalyvavome tarptautiniame fortepijoninių ir kamerinių ansamblių konkurse Nicoje

Kovo 31 dieną dalyvavome tarptautiniame fortepijoninių ir kamerinių ansamblių konkurse Nicoje (Latvija).
Didžiuojamės ir nuoširdžiai sveikiname konkurso laureatus ir jų mokytoją Liudmilą Kašėtienę-Mikkelsen!
I vietos laureatės: Rugilė Gadeikytė ir Gaudrė Gedrimaitė.
I vietos laureatai ir pagrindinio apdovanojimo laimėtojai: Timas Veryga, Agota Pavilonytė, Karina Lankutytė.
Jūsų darbas, atsidavimas ir meilė muzikai atnešė nuostabių rezultatų. Skambių pergalių ateityje !!!