Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje vyko respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Jaunieji virtuozai“

Kovo 29 dieną Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje vyko respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Jaunieji virtuozai“. Sveikiname Liepą Žadeikaitę, pelniusią laureatės diplomą, ir Auksę Ežerskytę, tapusia diplomante.
Nuoširdžiai dėkojame jų mokytojai Žydrei Adomaitienei.