Meno mokyklos bendruomenė, pasitikdama garbingą 60 metų jubiliejų, ėmėsi prasmingos ir įkvepiančios iniciatyvos

2026-04-18 Meno mokyklos bendruomenė, pasitikdama garbingą 60 metų jubiliejų, ėmėsi prasmingos ir įkvepiančios iniciatyvos – aplinką papuošė spalvingų rododendrų kompozicijomis. Ši idėja ne tik praturtins mokyklos bei miesto erdves spalvomis ir gyvybe, bet ir taps simboliniu bendrystės, kūrybiškumo bei augimo ženklu.
 
Šie išskirtinio grožio augalai, džiuginantys ryškiais žiedais ir ilgaamžiškumu, puikiai atspindi meno mokyklos dvasią. Kaip ir menas, jie reikalauja kantrybės ir meilės, priežiūros, tačiau už tai atsilygina įspūdingu rezultatu. Kiekvienas pasodintas krūmas tampa tarsi gyvu meno kūriniu, kasmet iš naujo pražystančiu ir primenančiu apie bendruomenės vienybę. Į šią iniciatyvą įsitraukė mokytojai, mokiniai, mokyklos darbuotojai. Tai buvo ne tik mokyklos erdvių tvarkymo akcija, bet ir prasminga mokyklos artėjančios jubiliejinės šventės dalis, paliksianti pėdsaką ateities kartoms.
 
Šios kompozicijos taps nuolatiniu jubiliejaus simboliu, priminsiančiu apie šią ypatingą sukaktį dar daugelį metų. Kiekvieną pavasarį pražystantys žiedai džiugins ne tik mokyklos bendruomenę, bet ir praeivius, skleisdami žinią apie kūrybą, grožį ir bendrystę.
 
NUOŠIRDI PADĖKA :
2025 metų absolventams ir jų tėveliams už šią dovaną mokyklai.
Šilutės rajono savivaldybei už finansinį prisidėjimą prie šios idėjos įgyvendinimo.
UAB Klasmann-Deilmann už suteiktą paramą (durpės rododendrams).
Mokyklos bendruomenei už sutelktumą, darbštumą, bendrystę….