Šilutės meno mokyklos mokinės Ugnė Bunokaitė ir Gytautė Sobolytė balandžio 15 d. dalyvavo festivalyje „Akordeonų spiečius“, kuris vyko Plungės meno mokykloje. Festivalyje vyravo jauki ir šilta atmosfera, o jaunieji muzikantai klausytojus džiugino spalvingais pasirodymais. Renginys subūrė talentingus akordeono muzikos atlikėjus iš įvairių mokyklų, suteikdamas galimybę ne tik pasirodyti scenoje, bet ir pasisemti įkvėpimo, pasidalinti patirtimi bei stiprinti bendruomeniškumo jausmą.
Dėkojame mokytojai Loretai Kabanovai.