Pavasaris ir šv. Velykų džiaugsmas

Šilutės meno mokykla, pasitikdama garbingą 60-ies metų jubiliejų, padovanojo Šilutės rajono švietimo įstaigos vadovams 60 minučių kūrybinio džiaugsmo edukaciją – „Pavasaris ir šv. Velykų džiaugsmas“.
Ši edukacija tapo ne tik menine patirtimi, bet ir galimybe sustoti kasdienio skubėjimo sūkuryje, atsipalaiduoti ir patirti kūrybos teikiamą ramybę.
Dėkojame dailės skyriaus mokytojams, kurie parengė visas edukacijai reikalingas medžiagas ir pasirūpino, kad kiekvienas dalyvis jaustųsi įkvėptas.
Ši iniciatyva dar kartą priminė, kad menas jungia, skatina dialogą ir stiprina bendrystę.