Balandžio ir gegužės mėnesiais aktyviai lankome Šilutės darželius

Primename, kad balandžio ir gegužės mėnesiais aktyviai lankome Šilutės darželius, supažindindami mažuosius žmones su muzikos garsais, juos skleidžiančiais instrumentais bei scenos kultūra.
Jau rašėme apie apsilankymą darželyje “Gintarėlis”. Toliau eilėje – “Ąžuoliukas”.
Šio darželio vaikai galėjo su muzika susipažinti balandžio 16 dieną.
Kviečiame pasidžiaugti akimirkomis!