Primename, kad balandžio ir gegužės mėnesiais aktyviai lankome Šilutės darželius, supažindindami mažuosius žmones su muzikos garsais, juos skleidžiančiais instrumentais bei scenos kultūra.
Jau rašėme apie apsilankymą darželyje “Gintarėlis”. Toliau eilėje – “Ąžuoliukas”.
Šio darželio vaikai galėjo su muzika susipažinti balandžio 16 dieną.
Kviečiame pasidžiaugti akimirkomis!