„Garsinio meistriškumo ugdymo metodika nuo pirmųjų žingsnių iki koncertinio repertuaro“ seminaras

Balandžio 8–9 dienomis Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje ir Šilutės meno mokykloje vyko seminaras „Garsinio meistriškumo ugdymo metodika nuo pirmųjų žingsnių iki koncertinio repertuaro“. Atviras meistriškumo pamokas vedė Rygos Emilio Dārziņio muzikos mokyklos mokytoja ekspertė Ilze Treija. Dėkojame lektorei už profesionalumą, pasidalintas žinias bei įkvepiančias, charizmatiškas pamokas. Seminare dalyvavo mokytojai ir mokiniai iš Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Gargždų ir Plungės muzikos bei meno mokyklų. Tai buvo puiki galimybė ne tik tobulinti muzikinius gebėjimus, bet ir įgyti naujos sceninės patirties dirbant su tarptautinio lygio pedagoge. Tokios pamokos leidžia gilinti profesines kompetencijas, plėsti meninį akiratį bei įkvepia siekti aukštesnių meninių rezultatų.