Šilutės Rotary klubo vienkartinės stipendijos gabiems Šilutės meno mokyklos mokiniams

Kovo 27 dieną vyko Šilutės Rotary klubo organizuotas labdaros ir paramos koncertas, subūręs bendruomenę kilniam tikslui – palaikyti ir paskatinti jaunuosius talentus. Renginio metu buvo įteiktos vienkartinės stipendijos dviem gabiems Šilutės meno mokyklos mokiniams – Karoliui Raicevičiui ir Motiejui Girčiui. Šis įvertinimas – tai ne tik finansinė parama, bet ir svarbus paskatinamas toliau siekti kūrybinių aukštumų bei drąsiai eiti pasirinktu meno keliu. Nuoširdžiai dėkojame jų mokytojams Liudmilai Sandrai Tunaitienei ir Jurgiui Karbauskui už profesionalumą, atsidavimą ir nuolatinį jaunųjų talentų ugdymą. Jūsų darbas – neįkainuojamas indėlis į jų ateitį. Renginį papuošė Šilutės meno mokyklos auklėtiniai – Klaidas Šilinskas (mokytojas Arnoldas Rumšas), Ąžuolas Lukošius (mokytoja Liudmila Sandra Tunaitienė), Timas Veryga ir fortepijoninis trio (mokytoja Liudmila Mikkelsen), taip pat mokytojos Monika Venckienė ir Liudmila Mikkelsen, kurių pasirodymai džiugino susirinkusiuosius. Ypatingą staigmena tapo meno mokyklos absolvento Pijaus Pirogovo pasirodymas – šiuo metu Londono H. Purcellio muzikos mokykloje studijas tęsiantis atlikėjas dovanojo įsimintiną muzikinį momentą, sužavėjusį visus susirinkusiuosius.