Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje vyko III tarptautinis vargonų festivalis

Kovo 26 dieną Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje vyko III tarptautinis vargonų festivalis.
Festivalį pradėjo kompozitorius ir vargonininkas Alvidas Remesa, kuris atliko šventinių preliudų ir programinės muzikos kūrinius.
Šilutės meno mokyklos jaunieji pianistai – Timas Veryga, Gaudrė Gedrimaitė ( mokytoja Liudmila Mikkelsen), Hugo Straume, Karolis Raicevičius, Rugilė Kazlauskaitė, Ąžuolas Lukošius ( mokytoja Liudmila Sandra Tunaitienė) – turėjo išskirtinę galimybę pajusti didžiojo instrumento didybę ir pasidalinti savo talentu su festivalio dalyviais, kurie mėgavosi vargonų baroko epochos kūriniais.
Dėkojame festivalio organizatoriams už kvietimą ir šiltą bendravimą.