Edukacija tėveliams

Kovo 27-28 dienomis Šilutės meno mokyklos dailės skyriuje vyko edukacijos mokiniams ir jų tėveliams.

Keramikos edukaciją vedė mokytoja Regina Astasevičienė. Susirinko 20 keramikos mylėtojų. Pradžioje mokiniai aprodė tėveliams mokyklą, apžiūrėjo parodas, pasidžiaugė vaikų darbais.

Vėliau prasidėjo lipdymo pamoka. Dalyviai buvo supažindinti su molio savybėmis, lipdymo būdais, degimo ir glazūravimo technologija.Smagu, kad visus užvaldė kūrybinis džiaugsmas, draugiškas bendravimas, mokiniai padėjo tėveliams ir mokytojai.Visi nulipdė po vieną ar du darbelius, džiaugėsi. Po pirmojo degimo darbus nuglazūruoti pasižadėjo mokiniai.

Mokytoja Neda Jencienė edukacijos metu gamino – kūrė velykinius papuošimus iš rankų darbo popieriaus. Namo parsinešė ne tik naujas žinias, bet ir savo rankomis sukurtą originalų velykinį kiaušinį. Visi kartu labai smagiai praleido laiką, bei susipažino su nauja dekoravimo technika.