Virtuali piešinių paroda

Žemaičių Naumiesčio ir Kintų dailės klasių mokinių virtuali piešinių paroda Kartu su pavasariu kasmet sulaukiame ir Šv. Velykų.

Tai yra didžiausia pavasario šventė. Ji simbolizuoja viską, ką galime sieti su pavasariu: atgimimą, atsinaujinimą, naują pradžią.
Nuo senesnių, pagoniškų laikų likę ir kiti papročiai, susiję su vaisingumu, žemės budinimu.
Ne paslaptis, kad pavasario šventės buvo švenčiamos ir prieš krikščionybės atėjimą, o naujoji religija perėmė tam tikrus papročius ir atnešė naujų. Šioje parodoje, pradinio ugdymo klasių mokiniai, eksponuoja savo sukurtus velykinius atvirukus, tapybos darbus religine tematika bei pavasario gamtos motyvus.

Norime jus pradžiuginti ne tik savo kūriniais, bet tuo pačiu ir palinkėti jums gražių švenčių, šiltų ir džiugių kūrybinių akimirkų, bei puikios, pavasariškos nuotaikos.
Dailės mokytojas metodininkas Aurimas Liekis.