Saulėtą kovo 7 dieną Šilutės meno mokyklos mokiniai svečiavosi Rygoje (Latvija), kur vyko XVI-asis tarptautinis Brolių Medinų jaunųjų pianistų konkursas. Dvejose salėse visą dieną varžėsi jaunieji atlikėjai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.
Džiaugiamės puikiais mūsų mokyklos mokinių pasiekimais:
Karolis Raicevičius pelnė I vietos laureato diplomą (mokytoja Liudmila Sandra Tunaitienė)
Mėta Dromantaitė tapo III vietos laureatė (mokytoja Žydrė Adomaitienė).
Nuoširdžiai sveikiname ir linkime didžiausios sėkmės tolimesniame muzikiniame kelyje!