Šokių pynė 2019

2019_Sokiu_pyneGegužės 24 d. vyko Telšių rajono savivaldybės kultūros centro organizuota tarptautinė įvairių žanrų ir stilių šokių grupių šventė- konkursas  „Šokių pynė 2019″, skirta Žemaitijos metams.

Iš šio konkurso, Šilutės meno mokyklos šokių kolektyvas „Pamarietė” (vadovė Judrė Railienė) ,parsivežė antrą vietą (klasikinio  šokio kategorijoje), trečią vietą (šou kategorijoje) ir tris ketvirtas vietas (šiuolaikinio šokio kategorijoje). Konkurse pasirodė daug jaunų ir talentingų atlikėjų: 48 kolektyvai, apie 650 šokėjų. Visus pasveikino renginio globėja – LR Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė, Telšių rajono savivaldybės mero patarėja Rugilė Kumžaitė, Telšių kultūros centro direktorius Linas Ulkštinas. Kolektyvus vertino kompetentinga komisija: nusipelniusios šokių meistrės, Daina Butkienė, Laima Šiaudkulienė, Janina Reinienė ir Telšių kultūros centro režisierė Alina Gintalienė, Telšių rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Eglė Macienė. Stiprūs kolektyvai pasirodė iš Sankt Peterburgo vaikų šiuolaikinio šokio ansamblis „Čiudiesniki”, Ukrainos šiuolaikinio šokio kolektyvas „Bravo”, Estijos „Polly” ir kiti kolektyvai. Šilutės meno mokyklos šokėjos, laimingos grįžo iš stipraus konkurso, su penkiomis taurėmis, nes buvo įvertinti visi parodyti šokiai.