Šokių paletė

2018_Railiene2018 m. lapkričio 17 d. Šilutės meno mokyklos šokių grupė „Pamarietė“, mokytoja metodininkė Judrė Railienė, dalyvavo tarptautiniame moksleivių šokių konkurse „Šokių paletė“, kuris vyko Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, šokio katedroje, Klaipėdoje.

Šiame konkurse dalyvavo šokėjai iš Latvijos „Liepajas ballet and dance studio“, šokių mokykla „Coda“, Plungės kultūros centro „ Eglės baleto studija“, Mažeikių choreografijos mokykla, Kretingos, Neringos, Plungės, Marijampolės, Skuodo, Šilutės meno mokyklos, Klaipėdos J.Kačinsko muzikos mokykla, šokių mokykla „Hatora.

Konkursą vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė prof. Dr. Vidmantas Mačiulskis, doc. Violeta Milvydienė, mokytoja ekspertė Violeta Šleinienė, mokytoja ekspertė Ilona Stankevičienė.

Į konkursą mokytoja vežė 22 šokėjas, mišrią-jungtinę, prad. 1,2 kl. ir pagr. 3 kl., grupę. Mažosios ir didžiosios šokėjos šoko neoklasikinį šokį,  „Pavasaris“, kurios laimėjo žiūrovų ir komisijos simpatijų nominaciją „Artistiškiausia ir stilingiausia“ šokių grupė, prizą, medalius bei kt. dovanėles.