Šilutės meno mokyklos mokiniai apsilankė lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“

Besibaigiant balandžiui, Šilutės meno mokyklos mokiniai apsilankė lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“, kur surengė jaukią ir nuotaikingą koncertinę programą.
Mažuosius klausytojus džiugino slambantys muzikos kūriniai, nuoširdūs pasirodymai ir šilta bendrystė. Vaikai su susidomėjimu klausėsi, plojo, šoko ir dalinosi šypsenomis, o jaunieji atlikėjai turėjo progą pasidalinti savo talentu bei scenine patirtimi.
Nuoširdžiai dėkojame lopšelio-darželio direktorei ir mokytojams už šiltą priėmimą.