Šilutės meno mokykloje vyko tradicinis jaunųjų pianistų konkursas „Muzikinė akvarelė“, kuriame dalyvavo net 53 jaunieji muzikantai iš Šilutės, Klaipėdos, Kintų, Švėkšnos ir Žemaičių Naumiesčio.
Konkurso metu jaunieji pianistai atliko įvairius muzikinius kūrinius, demonstravo savo meistriškumą ir sceninę kultūrą.
Nuoširdžiai sveikiname visus mokinius, pelniusius gražių rezultatatų!
„Grand Prix“ apdovanojimus pelnė:
• Gaudrė Gedrimaitė (Šilutės meno mokykla, mokytoja L. Kašėtienė-Mikkelsen)
• Rugilė Gadeikytė ir Alisa Yanusheska (Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla, mokytoja L. Kašėtienė-Mikkelsen)
• Ąžuolas Lukošius (Šilutės meno mokykla, mokytoja L. S. Tunaitienė).