Seminaras Šiauliuose

IMG_82792019-02-26 Šiaulių 1-oje muzikos mokykloje vyko seminaras – praktikumas „Mokymo groti fortepijonu pradinio ugdymo metodai”, kurį vedė mūsų mokyklos mokytoja ekspertė Liudmila Kašėtienė. Mokytoja skaitė pranešimą bei vedė meistriškumo pamokas. Taip pat seminare savo patirtimi dalinosi Klaipėdos Jeronimo Kačinsko mokyklos mokytoja ekspertė Tamara Žagarienė. Seminaras sulaukė didžiulio susidomėjimo. Dalyvavo apie 80 mokytojų iš Tauragės, Radviliškio, Kuršėnų, Joniškio, Šiaulių ir kitų Šiaulių apskrities meno ir muzikos mokyklų.
Seminarą vainikavo Šilutės meno mokyklos mokytojos Liudmilos Kašėtienės mokinių koncertas, Jaunieji pianistai iš Šilutės sužavėjo publiką ir sulaukė daug gražių atsiliepimų.