Muzikinė Verdenė

2018_jaunuciai

Birželio 6 dieną Šilutės Evangelikų Liuteronų bažnyčioje vyko pirmasis festivalio „Muzikinė Verdenė 2018” renginys. Skambėjo lietuvių liaudies instrumentai, lietuviška daina. Šilutės meno mokyklos mokiniai kartu su Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos kolektyvais surengė projekto „Pamario vaikai tėvynei Lietuvai” finalinį koncertą „Dainuoju Lietuvai” . Tai buvo ne tik puikus renginys, bet ir nuostabus reginys.

Jautrus instrumentų skambesys ir nuoširdžiais vaikų  balsais atliekamos lietuvių liaudies dainos pasklido po įspūdingus bažnyčios skliautus ir suvirpino ne vieną  klausytojo širdį.  Koncerte dalyvavo Šilutės meno mokyklos jaunučių ir jaunių chorai (vadovė Daiva Pielikienė), tautinių instrumentų orkestras (vadovai Žilvinas Alejūnas ir Angelė Alšauskienė), Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos tautinių instrumentų orkestras „Šaltinis” (vadovas Gintaras Jonaitis), folklorinis ansamblis „Šaltinėlis” (vadovai: Virginija Babaliauskienė ir Ramūnas Jonaitis), vokaliniai ansambliai (vadovės: Aurika Skardžiūtė ir Jolanta Vasiliauskienė).