Mūsų muzika-Lietuvai

IMG_6910Kovo 7 d. Šilutės meno mokyklos jaunučių choras dalyvavo respublikiniame meniniame-edukaciniame projekte ,,Mūsų muzika-Lietuvai” Veiviržėnuose. Kartu muzikavo Gargždų muzikos mokyklos Veiviržėnų skyriaus folkloro ansamblis „Veiviržėlė”, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos jaunučių choras ir Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos jaunučių choras. Vaikai ne tik padovanojo nuostabų koncertą gimnazijos bendruomenei, bet ir patys su džiaugsmu kūrė sau papuošalus amatų centre, vaišinosi ir bendravo…. Ačiū visiems už puikią nuotaiką, gražų koncertą! Kitas šio projekto koncertas jau vyks Šilutėje, Martyno Jankaus mokykloje kovo 28 d. Nekantriai laukiame susitikimo su visais projekto dalyviais!!!