Meninis projektas „Žuvys“

   Šilutės meno mokyklos, Žemaičių Naumiesčio dailės klasės ir Šilutės
jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro, 9 J ir 10 J klasių mokiniai, vadovaujami dailės ir technologijų mokytojo Aurimo Liekio, dalyvavo meniniame projekte „Žuvys“, kuris vyko Žemaičių Naumiesčio žuvininkystės praktinio mokymo centre.
   Šio projekto iniciatorius buvo minėto centro sektoriaus vadovas Jonas Dyglys, kuris ir pasiūlė mokinių kūrybiniais darbais papuošti tam tikrą erdvę. Vieta pasirinkta neatsitiktinai, nes Žemaičių Naumiesčio dailės klasė yra įsikūrusi minėtos įstaigos patalpose. Išklausę pasakojimą apie žuvis ir panagrinėję vaizdinę medžiagą, Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro mokiniai, iš medžio faneros pjaustė žuvų siluetus, o juos tapybiniais motyvais dekoravo jau meno mokyklos mokiniai. Iš viso sukurtos septynerios žuvys ir ištapytos abi dirbinio pusės. Mokiniai savaip traktavo realybę, neprisirišdami prie jau įprasto žuvies pavidalo. Kai kurie išmargino jas geometriniais motyvais, o kai kuriose žuvyse tilpo ir spalvingi gamtos peizažai. Tokia, kūrybiškumą ir bendradarbiavimą skatinanti veikla yra prasminga, nes atspindi skirtingą mokinių požiūrį į pasirinktą temą ir įprasmina jų mintis, o integruotos veiklos leidžia apjungti daugiau mokinių.