Kūrybos virusas

„Tūkstančio mylių kelionė prasideda mažu žingsneliu.“ Lao – Tzu, kinų patarlė. Šilutės F. Bajoraičio bibliotekos, Kintų filiale, surengta Šilutės meno mokyklos Kintų ir Žemaičių Naumiesčio mokinių, kūrybinių darbų paroda, „Kūrybos virusas“, skirta tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Vaikų kūrybiniai darbai bibliotekoje bus eksponuojami iki liepos mėnesio.

Lankytojai kviečiami pasigrožėti originaliais mokinių grafiniais ir spalviniais ieškojimais, netikėtomis kompozicijomis ir ekspresyviu koloritu, atspindinčiu ne tik skirtingą vaikų amžių, bet ir jų emocinę būseną. Darbai sukurti meno mokykloje, kontaktinio ir nuotolinio darbo metu, šiais mokslo metais. Darbo vadovas, dailės mokytojas metodininkas Aurimas Liekis, stebėdamas nuoseklius mokinių kūrybinius ir plastinius pasiekimus, džiaugiasi ne tik gerais vaikų ugdymo (si) rezultatais ir jų gebėjimais, bet ir galimybe keistis patirtimis, kūrybiniu džiaugsmu bei teigiamomis emocijomis.

Parengta pagal Aurimo Liekio informaciją.