Kūrybinės improvizacijos kitaip

2023-06-09 Meno mokykloje buvo vykdomas Šilutės rajono savivaldybės mokinių meninės raiškos projektas ,,Kūrybinės improvizacijos kitaip“. Jo dalyviai iš Šilutės meno mokyklos, Pamario progimnazijos, Šilutės pirmosios gimnazijos ir Klaipėdos laisvalaikio centro susipažino su netradiciniais dailės, muzikos ir šokio raiškos būdais, puoselėjo bendravimą, dirbo komandose, bendravo ir bendradarbiavo.

Vyko kūrybinė laboratorija ,,Kuriame dainą iš lempos“, tapybos edukacinis užsiėmimas ,,Tapybinė improvizacija ir muzika“, dailėtyros edukacinė viktorina ,,Dailės kūrinio pažinimas“, tekstilės edukacinis užsiėmimas ,,Sukurk savo stilių“ ir šokio improvizacija ,,Išlaisvinkime kūrybinę energiją“. Menines veiklas vedė mokytojai Daina Nognienė, Živilė Skirkevičienė, Aivaras Lidžius, Neda Jencienė, Arnoldas Milukas, Andrius Sirtautas, Regina Astasevičienė. Visą projektą vainikavo  picų fiesta, kurios metu vyko aptarimas, diskusijos. 

Projekto dalyviai susipažino su įvairių meno rūšių kūrimo raiškos būdais, lavino savo meninius, kūrybinius įgūdžius bei asmeninius gebėjimus improvizuoti, kurti, atskleisti savo talentus, kuriant draugišką tarpusavio bendravimą. Visa tai praplėtė mokinių ir jaunimo akiratį bei pakėlė savivertę, kuriant kartu su bendraamžiais saugioje aplinkoje.

Projektas sudarė sąlygas atsiskleisti vaikų ir jaunimo talentams, sukūrė galimybę ugdyti asmenines, komunikavimo, socialines bei kūrybingumo kompetencijas.