Kuriame Kartu – augame kartu

2020-10-16 Šilutės meno mokykloje praūžė projekto „Kuriame Kartu – augame kartu“ koncertas „SKAMBĖKIME LIETUVAI“.
Dalyvavo draugai iš Jonavos, tai: Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos tautinės muzikos ir šokių ansamblis „Ratilėlis“ (vadovės –Asta Grigaliūnienė ir Vaiva Andriulevičienė), kanklių ansamblis (vadovė – Eglė Merkalienė), tautinių instrumentų orkestras (vadovas – Narimantas Murauskas) ir jaunių šokių grupė (vadovė – Živilė Antanavičienė). Grojantys pedagogai: Narimantas Murauskas – birbynė, Valdas Antanavičius – klarnetas ir Virginija Verikienė – smuikas. Taip pat sakome didelį AČIŪ mūsų mokyklos jaunių chorui (vadovė – Daiva Pielikienė) ir liaudies instrumentų klasės mokiniams, bei jų mokytojams (Angele Alšauskienė, Aivaras Lidžius, Loreta Kabanova).
Daugiau nuotraukų rasite ČIA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.