Klaipėdoje vyko Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas

2026 m. kovo 13 d. Klaipėdoje vyko Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas.
Džiaugiamės ir didžiuojamės – Motiejus Girčius tapo Klaipėdos regiono etapo diplomantu.
Taip pat 2026 m. kovo 14 d. vykusiame IV Klaipėdos apskrities muzikos ir meno mokyklų stygininkų virtuozinės pjesės konkurse „Vivace“ Motiejus pelnė laureato diplomą ir I vietą bei įteiktas diplomas už muzikaliausią pjesės atlikimą.
Nuoširdžiai sveikiname Motiejų Girčių, jo mokytoją Jurgį Karbauską ir koncertmeisterę Eglę Karbauskę už įdėtą darbą, atsidavimą ir gražius pasiekimus. Linkime dar daug įkvėpimo ir sėkmės tolimesniame muzikiniame kelyje!