Jaunimo projekto – „Auginu save mene” – Koncertas – „Šoksime iki paryčių”

Penktadienį Šilutės meno mokykloje vyko jaunimo projektas „Auginu save mene”. Ryte Vytauto Didžiojo universiteto tautinių šokių kolektyvo vadovas Edgaras Šnipaitis vedė edukacijas „Šokio laboratorija” miesto vaikams.

Dienos metu mūsų mokyklos tautinių instrumentų orkestras, jaunių choras kartu su VDU tautinių šokių kolektyvu „Žilvitis” ruošėsi koncertui „Šoksime iki paryčių”, kuris įvyko Šeimų skvere.

Koncerte taip pat dalyvavo Šilutės meno mokyklos šokių kolektyvas „Pamarietė” (vad. Judrė Railienė), bei Šilutės pirmosios gimnazijos liaudies šokių kolektyvas „Atlaja” (Vad. Rita Kurpeikytė).

Dėkojame Šilutės miesto savivaldybei už projekto finansavimą, taip pat mūsų draugams, bei partneriams Vytauto Didžiojo universiteto tautinių šokių kolektyvui „Žilvitis” ir jo vadovui Edgarui Šnipaičiui už nuotaikingas edukacijas, nuostabią koncertinę programą ir draugystę.