Jaunimo projekto „Auginu save mene 2023” Koncertas „skambėkime mažajai lietuvai”

Vakar praskriejo paskutinė Šilutės rajono savivaldybės jaunimo projekto “Auginu save mene 2023” dalis.
Šilutės Žibų pradinės ir mūsų mokyklos mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti edukacijose apie tradicinius Lietuvių liaudies instrumentus,kurias vedė Gargždų muzikos mokyklos mokytojas Alvydas Vozgirdas.
Mūsų koncerto svečiai tradicinių kanklių ansamblio nariai, vadovė Jūratė Jatulienė ir mokytoja Kristina Tverijonienė apsilankė Šilutės Hugo Šojaus muziejuje ir iš arčiau susipažino su mūsų miesto istorija bei kultūra.
Šią paskutinę projekto dalį vainikavo nuostabus koncertas “Skambėkime mažajai Lietuvai”.
Dėkojame mokytojams Aivarui Lidžiui ir Gretai Dudnikei už pagalbą organizuojant šį renginį bei projekto svečiams mokytojui Alvydui Vozgirdui, Gargždų muzikos mokyklos tradicinių kanklių ansambliui, jo vadovei Jūratei Jatulienei ir mokytojai Kristinai Tverijonienei už nuoširdų bendradarbiavimą.