Hello, piano!

2024. 03. 15/16 – seminaras “Pirmųjų žingsnių paslaptys fortepijono pamokose” Šilutės meno mokykloje ir Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje.
Esame sužavėti ir nepaprastai dėkingi pedagogei ir “Hello piano” metodikos autorei, seminaro lektorei Irina Mints (Vokietija/ Ukraina) už profesionalumą, įkvėpimą, charizmą, pozityvumą, kūrybiškumą, šilumą, meilę muzikai ir vaikams!
15/16 March 2024 – The seminar “The Secrets of the First Steps in Piano Lessons” at Šilutė Art and Music School and Klaipeda Jeronimas Kacinskas Music School.
We are impressed and extremely grateful to the teacher and the author of the „Hello Piano” methodology, the lecturer of the seminar IRINA MINTS (Germany/Ukraine) for her professionalism, inspiration, charisma, positivity, creativity, warmth, love for music and children!