Gegužės 25 d. Klaipėdos Žvejų rūmų salėje sužaibavo antroji #žaiboperos „Stebuklinga saulėgrąža“ premjera

Gegužės 25 d. Klaipėdos Žvejų rūmų salėje sužaibavo antroji #žaiboperos „Stebuklinga saulėgrąža“ premjera ⚡️⚡️⚡️ Teleportiečiai įvykdė misiją, susidraugavo su Atbuliečiais, Žygiuočiais Pavalgiuočiais, Pabaisgeriečiais Meškareksu, Lapnozauru ir Vilkodaktiliu bei atgavo Stebuklingosios Saulėgrąžos Žiedlapius. Ne tik šie personažai, bet ir visi #žaiboperos kūrėjai, atlikėjai, jų mokytojai, tėveliai bei žiūrovai dar kartą įsitikino, kad stebuklus kuriame patys – pasakydami gerą žodį, priimdami kitą be išlygų ir sąlygų, norėdami draugauti ir gebėdami bendradarbiauti. Anei burtažodžių žinoti, anei stebuklingų galių turėti išties nėra būtina…
Stebuklą „Stebuklinga saulėgrąža“ 🌻 sukūrė:
Idėjos autorė, projekto ambasadorė Lauryna Bendžiūnaitė
Kompozitorė Nijolė Sinkevičiūtė, režisierė Adolfina Kunčiūtė, libreto autorius Virginijus Pupšys, dirigentas Vytautas Valys
Atlikėjai Eduardo Balsio Menų Gimnazija Vydūno Gimnazija Šilutės Meno Mokykla Žydrė Adomaitienė Liliana Petreikienė Rybakova Valentina Potejenko Gustas Dargužis.

Nuotraukos – Nerijaus Jankausko