Gatvės muzikos diena

www.pamarys.lt nuotrauka

2018-05-19 Trečiąjį gegužės šeštadienį tradiciškai rengiama Gatvės muzikos diena. Šilutėje ji buvo surengta vienuoliktą kartą.

Organizatoriui Vygantui Stoškui, pagalbininkui Gražvydui Railai, šalia kurio šventėje sukosi ir jo kolegos iš Šilutės meno mokyklos, pavyko: šiemet itin gausus būrys Šilutės meno mokyklos jaunųjų muzikantų pirmieji kopė į sceną, įrengtą Šeimų skvere šalia buvusio Šilutės muziejaus. Vėliau sulaukta ir kitų muzikantų, kolektyvų, o jaunimui labiausiai rūpėjo grupė „Prieskonis“, vadovaujama V. Stoškaus.

Jaunuosius muzikantus atlydėję tėvai, šeimų nariai, giminaičiai, susirinkę draugai, vedinos mažyliais ar juos vežimėliuose sūpavusios mamos, krykštaujantys vaikai, paaugliai, jaunimas gegužės 19 d. skverelį Šilutės centre jau nuo pietų pavertė, sakytumei, šeimų šventės vieta. Plačiau „Pamarys”