Fanfarinio pučiamųjų instrumentų orkestro ,,Pamarys“ pasiekimas

Lapkričio 20 dieną, Palangoje, įvyko, po beveik dviejų metų pertraukos, XXI Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatas, subūręs 30 geriausių profesionalų ir mėgėjų orkestrus. Kolektyvai varžėsi penkiose kategorijose, o po konkurso Palangos koncertų salėje vyko įspūdinga čempionato apdovanojimo ceremonija ir Gala koncertas, kuriuo metu klausytojai išgirdo ilgai lauktus ir pirmą kartą į Lietuvą atvykusius svečius iš Austrijos – MNOZIL BRASS ansamblį.

Šilutės meno mokyklos fanfarinis pučiamųjų instrumentų orkestras ,,Pamarys“, vadovas ir dirigentas Gražvydas Raila, koncertmeisteriai Edgaras Noreika ir Arnoldas Rumšas puikiai paruošę orkestrą ,,Pamarys“ kolektyvą, A kategorijoje, kurioje dalyvavo devyni orkestrai, laimėjo I vietą ir pripažintas geriausiu fanfariniu orkestru, Gražvydas Raila iškovojo geriausio dirigento diplomą.

Komisijos nariai: Kazys Daugėla – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas, kompozitorius. Gerimantas Statinis Lietuvos nacionalinio kultūros centro specialistas. Marius Šimkūnas – vibrafonininkas, respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas. LRT muzikinių radijo laidų vedėjas.