Edukacinė išvyka – „Pažink tradicinį ir šiuolaikinį meną Klaipėdoje“

Gegužės 22 dieną, Žemaičių Naumiesčio dailės klasės mokiniai, kartu su mokytoju Aurimu Liekiu, vyko į edukacinę išvyką, tema: „Pažink tradicinį ir šiuolaikinį meną Klaipėdoje“. Mokiniai lankėsi Kultūrų komunikacijų centre, kur stebėjo ir analizavo šiuolaikinio meno kūrinius, susipažino su dailininkų kūryba, idėjų perteikimo būdais. Bandė suvokti ir vertinti tarpdisciplininių menų integracinius ryšius ir raiškos galimybes.
Susipažinę su šiuolaikiniu menu, vykome į Mažosios Lietuvos muziejų, kur mūsų laukė pažintis su grafikos dailės šaka bei tradicine lino raižinio technika. Lektorė supažindino mokinius su minėtos technikos galimybėmis ir paragino nusipieštus eskizus specialiais kaltukais išraižyti linoleumo plokštelėje. Vėliau mokiniai, padengę jas spaustuviniais dažais, spaudė estampus ant iš anksto paruoštų, lininių, prekinių maišelių. Rezultatu ir naujomis patirtimis likome labai patenkinti, tad, pasistiprinę „klaipėdietišku“ maistu ir atsigaivinę ledais, nuvykome pailsėti prie jūros, kur braidydami vandenyje mėgavomės gaiviu oru, stebėjome ir rinkome įvairių formų akmenėlius ir jūros išmestus, gintaro gabalėlius.
Pilni pozityvių emocijų, naujų žinių, įspūdžių bei patirčių, grižome atgal į namus…
Dailės mokytojas metodininkas Aurimas Liekis