Bendradarbiavimo projektas

Šilutės meno mokykla jau trečius metus bendradarbiauja ir vykdo bendrą projektą su tarptautiniu senosios muzikos ansambliu ,, Canto Fiorito” ir jo meno vadovu Rodrigo Calveyra. Mokyklos mokytojai ir mokiniai šiais metais dalyvavo keturiuose susitikimuose, kurių metu meistriškumo pamokas vedė ir labai nuoširdžiai dalinosi savo žiniomis ir patirtimi ansamblio vadovas Rodrigo Carveyra ir vienas geriausių klavesinininkų Andrea Buccarella (Italija).

Lapkričio 28 d. mokyklos jaunių choras kartu su ansambliu ,,Canto Fiorito“ dalyvavo koncerte ,,Deus, Deus“ Šv. Kryžiaus bažnyčioje. Gruodžio 14 d. Šilutės Hugo Šojaus muziejaus nuostabioje freskų salėje įvyko baigiamasis kursų dalyvių koncertas, kuriame skambėjo kompozitorių J. S. Bacho, J. P. Rameau, G. F. Handel muzika, atliekama senoviniu, R.Calveyra atsivežtu klavesinu iš Brazilijos.Šiame koncerte turėjome malonumą išgirsti ir Rodrigo Calveyra išilginėmis fleitomis atliekamus kūrinius.

Dėkodami šio projekto organizatoriams, dalyvavusiems mokiniams ir juos ruošusiems mokytojams, labai tikimės projekto tęstinumo ir kitais metais.