B.Dvariono konkursas

2018 m. balandžio 6-8 d.d. Kaune, Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos Akademijos salėje, įvyko XX nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, kuriame profesinio rengimo kategorijoje, pianistų grupėje, Šilutę atstovavo MEDA SILIŪTĖ (mokyt. L. S. Tunaitienė), SAULĖ NORVAIŠAITĖ ir PIJUS PIROGOVAS (mokyt. L. Kašėtienė).

Meda Siliūtė tapo diplomante, Saulė Norvaišaitė – laureate, Pijus Pirogovas taip pat tapo laureatu bei buvo apdovanotas dviem specialiaisiais prizais: už geriausią XX a. kompozitoriaus kūrinio atlikimą ir už geriausią Balio Dvariono kūrinio atlikimą. Ačiū jauniesiems talentams ir jų mokytojoms.
Na, o balandžio 13-15 d.d. Vilniuje, Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, įvyks XX nacionalinio Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso saviraiškos ugdymo kategorijos mokinių pasirodymai. Linkime Šilutės meno mokyklos mokiniams didžiulės sėkmės!!!