Mokytojų diena

Su Tarptautine mokytojų diena, brangūs kolegos ir draugai!
Mokytojų dienos proga vakar mūsų mokykloje turėjome gerbiamų svečių – Šilutės rajono merą Vytautą Laurinaitį, bei švietimo ir kultūros skyriaus vedėjos pavaduotoją Jovitą Jankauskienę, kurie atvyko pasveikinti fortepijono mokytojos ekspertės Liudmilos Kašėtienės, kuri buvo viena iš šešių Šilutės rajono savivaldybės metų mokytojo konkurso pretendenčių.
Fortepijono mokytojai metodininkei Žydrei Adomaitienei skirta mero padėka už prasmingas iniciatyvas, bei bendruomeniškumo puoselėjimą ir dailės mokytojui metodininkui Aurimui Liekiui už neišsenkantį kūrybiškumą ir sėkmingą informacinių technologijų panaudojimą nuotoliniame ugdyme. Taip pat įteiktos direktorės Daivos Pielikienės padėkos mokytojams: Arnoldui Milukui, Vytautui Bliūdžiui, Albinai Kazlauskytei, Gražinai Liaudanskienei, Aušrai Kazakauskienei, Liudmilai Sandrai Tunaitienei, Astai Rupšauskienei, ir Irenai Bogužienei, kurie Šilutės meno mokykloje dirba ir moko mūsų mažuosius daugiau nei 35 metus.
Gražios šventės ir neišblėstančio kūrybiškumo.