ŠILUTĖS MENO MOKYKLOS FANFARINIS PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAS ,,PAMARYS“

Šilutės meno mokyklos fanfarinis pučiamųjų instrumentų orkestras ,,Pamarys“ buvo įkurtas 1998 metais mokytojo Gražvydo Railos. Orkestro koncertmeisteriai Edgaras Noreika ir Arnoldas Rumšas.

Šilutės meno mokyklą bei visą Pamario kraštą garsinantis kolektyvas dalyvauja įvairiose miesto ir rajono šventėse, eitynėse, respublikiniuose, tarptautiniuose renginiuose, yra nuolatinis Dainų švenčių dalyvis. Kolektyvas yra koncertavęs Prancūzijoje, Belgijoje, Lenkijoje, kartu grodami su kitais Europos pučiamaisiais orkestrais. Taip pat fanfarinis  pučiamųjų instrumentų orkestras ,,Pamarys” yra daugkartinis Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatų laureatas, prizininkas bei Grand Prix laimėtojas.


 Informacija paskutinį kartą atnaujinta 2023-11-17